Koupelnové radiátory Laurens

 • Koupelnové radiátory Laurens se vyznačují především originálním designem, variabilní funkčností, širokou nabídkou rozměrů s možností přizpůsobení radiátoru přesně “na míru” a dlouhou životností. Různé povrchové úpravy a barevná provedení v kombinaci s vhodnými designovými doplňky a ventily udělají z každého koupelnového radiátoru funkční a nepřehlédnutelný doplněk Vaší koupelny. 

  Pokud jste právě uprostřed prací s rekonstrukcí domu či bytu nebo se chystáte vyměnit topný žebřík v koupelně, pak je právě teď ta pravá chvíle kdy radiátory řešit. Sluníčko a čas dovolených zrovna nevybízí k tomu aby měl člověk řešit topení, ale topná sezona se blíží a termíny dodání jsou v dnešní složité době velmi nejisté téma. 

  Právě proto je vhodné začít s výběrem radiátorů právě teď, kdy Vám v Laurens velmi rádi pomohou s výběrem. Díky malosériové výrobě je možné nový radiátor uzpůsobit přesně již daným roztečím stávajícího potrubí. Více než 200 povrchových úprav dle vzorníku RAL je doplněno o další varianty povrchů vyvinutých přímo firmou Laurens, díky čemuž dostanete radiátor v nadčasovém designu uzpůsobený na míru všem vašim požadavkům za ceny, které běžně dostávají velkoobchodní řetězce.

 • Pokud váháte a nejste si jistí proč si vybrat radiátory Laurens, tady je malé shrnutí. 

  Proč si vybrat koupelnové radiátory (žebříky) Laurens?

 • Většina koupelnových radiátorů (žebříků) je ve standardních rozměrech a barvách skladem, tj. rychlé dodací lhůty
 • Rychlé dodací lhůty koupelnových žebříků v libovolném barevném provedení dle RAL.
 • Potřebujete rozměr koupelnového radiátoru, který padne přesně do Vaší koupelny? Zajistíme individuální návrh a výrobu prakticky jakéhokoliv koupelnového radiátoru, tak aby přesně padl na míru Vaší koupelně.
 • Horizontální varianta naležato? Není problém, vyrobíme i tento typ koupelnového žebříku, který bude mít jedinečný a zajímavý design.
 • Takřka všechny koupelnové radiátory Laurens lze dodat "jen na elektrický" provoz tj. koupelnový radiátor osadíme topnou tyčí, naplníme jej směsí a otestujeme. Vám pak stačí pouze radiátor umístit na zeď a zapojit do zásuvky.
 • Potřebujete-li "kombinovaný provoz" - není problém. Zajistíme dodávku t-kusu či navrhneme kombinaci vhodného ventilu a koupelnového radiátoru tak aby kromě účelu byly dodrženy i přísné požadavky na celkový vzhled.
 • Nevyhovuje Vám žádný z rozměrů, které standardně nabízíme? Žádný problém, můžete objednat koupelnový radiátor přímo na míru Vaší koupelně. 


Zjistěte si orientační výkon radiátoru potřebný pro ohřev místnosti.

Spočítejte si, jak výkonný radiátor potřebujete do Vaší místnosti zadáním celkového objemu nebo jednoduše zadáním šířky, délky a výšky místnosti do naší kalkulačky potřebného výkonu.Aktuální katalog s radiátory Laurens

V tištěném katalogu naleznete kompletní přehled radiátorů a příslušenství, které firma Laurens nabízí. Technická data, ceny a rozměrové varianty jsou uvedeny pouze na internetu v interaktivním webovém katalogu. Ten naleznete přímo na těchto stránkách.Vytvořila společnost