Služby

Zabýváme se nejen výrobou designových radiátorů, ventilů a příslušenství. Našim zákazníkům nabízíme komplexní řešení projektů od vzniku návrhu po samotnou montáž.


Služby bytového designéra

Co Vám nabídne nebo zajistí designér interiérů?

Bytový designér Vám nabídne atraktivní řešení uspořádání vašeho domova přesně podle vašich přání a požadavků. Následuje 2D a 3D zpracování návrhů a to jak bytových, tak i komerčních interiérů. Získáte tak mnohem jasnější představu o budoucím prostoru. Designér interiéru se také postará o autorský dozor při realizaci projektu. Samozřejmostí jsou odborné konzultace a poradenství.


Odborné konzultace

Pomůžeme Vám při výběru designových radiátorů Laurens.

Kromě standardní pomoci s výběrem designových radiátorů ve studiu Laurens, můžete využít služeb bytového designéra, který ve spolupráci s firmou Laurens nabízí poradenství a zpracování návrhu dispozičního řešení místnosti. Poradí Vám s materiálovým a barevným řešením interiéru. Veškerá tvorba se odvíjí od vašich přání a požadavků, a vzniká tak interiér na míru. Výsledkem je návrh s radiátory obsahující 2D výkresy i 3D vizualizace vycházející z vhodného dispozičního řešení. Návrh zahrnuje barevné kombinace a materiály, uspořádání nábytku a doplňků.

Schůzku s bytovým designérem je nutno domluvit předem. Uskutečnit se může buď u Vás doma anebo v Radiátorovém Studiu Laurens.


3D vizualizace radiátoru

V Radiátorovém studiu Laurens je každému zákazníkovi, který projeví zájem, zpracována 3D vizualizace radiátoru se zakomponováním do místnosti.

Co si nachystat pro zadání modelování radiátoru?

Stavební dokumentaci nebo jednoduše načrtnutý půdorys celé místnosti, ve které bude radiátor umístěn. Dokumentace či půdorys musí obsahovat výšku stropu, rozměry a umístění oken a dveří, výšku parapetu od podlahy, rozměry a umístění původního radiátoru a trubek k němu vedoucích, případně i rozvody energií (voda, plyn, elektřina).

Fotografii místnosti a stěny s původním radiátorem.

Představu Vašeho nového radiátoru – vybraný model z kolekce Laurens (1 až 3 varianty) – rozměr, barva, typ připojení. Pokud si rozměry místnosti a radiátoru nejste jisti, zaměření Vám můžeme zajistit. Pro více informací nás kontaktujte prostřednictvím emailu či telefonu nebo se přímo zastavte ve studiu Laurens.


Zaměření a montáž radiátorů Laurens

Zaměření a montáž radiátorů Laurens provádí týmy architektů a instalatérů, které spolupracují s našimi Radiátorovými Studii. Díky pravidelným školením a praktickým cvičením garantujeme nejvyšší odbornou způsobilost našich zaměřovacích a montážních pracovníků. Zaměřením zjišťujeme na místě veškeré parametry potřebné pro zadání vybraného radiátoru do výroby. Při montáži radiátorů Laurens dbáme především na funkčnost radiátoru v topném systému, kvalitu a čistotu provedené práce. Slušné vystupování, ohleduplnost, ochota a profesionalita jsou vždy samozřejmostí.
Zaměření

Před každou montáží, kterou zajišťují naše montážní týmy Laurens doporučujeme provést profesionální zaměření.

  • Zaměřením zjistíme, zda je vybraný radiátor Laurens vhodný pro otopný systém a lze ho na vybrané místo instalovat.
  • Stanovíme, co všechno bude pro zapojení a zprovoznění radiátoru potřeba udělat a jaký materiál bude vhodný pro dopojení nebo úpravu rozvodů.
  • Služba zahrnuje místní šetření, při kterém zjistíme všechny potřebné parametry otopného systému. Seznámíme se s případnými překážkami a připravíme vše tak, aby samotná montáž probíhala rychle a bez komplikací.
  • Výsledkem je Zaměřovací protokol a fotodokumentace, které klient dostane ihned po poskytnutí služby.
  • Za výjezd a zaměření účtujeme „poplatek za měření“, který bývá zpravidla v plné výši nebo alespoň částečně odečten z celkové ceny objednávky (formou slevy) radiátoru.
  • V případě, kdy je v průběhu zaměření zjištěno, že radiátor Laurens nevyhovuje (není rozměrově nebo výkonově vhodný nebo nevyhovuje požadavkům otopné soustavy) a na místě nebude nalezeno jiné náhradní řešení (jiný model, rozměr atp.) je poplatek nevratný.
  • Radiátory na míru, navržené při zaměření, vyžadují dodatečné schválení definitivní výrobní (výkresové) dokumentace klientem. Zpracování výkresové dokumentace je zdarma.
  • Po provedení vlastního zaměření jsme schopni nacenit reálné náklady na montáž radiátoru Laurens.

Zjistěte si orientační výkon radiátoru potřebný pro ohřev místnosti.

Spočítejte si, jak výkonný radiátor potřebujete do Vaší místnosti zadáním celkového objemu nebo jednoduše zadáním šířky, délky a výšky místnosti do naší kalkulačky potřebného výkonu.Aktuální katalog s radiátory Laurens

V tištěném katalogu naleznete kompletní přehled radiátorů a příslušenství, které firma Laurens nabízí. Technická data, ceny a rozměrové varianty jsou uvedeny pouze na internetu v interaktivním webovém katalogu. Ten naleznete přímo na těchto stránkách.Vytvořila společnost