Designové radiátory

Designové radiátory nebo také dekorativní radiátory do obývacích prostorů mají jasný cíl. Spojení komfortu bydlení s moderními technologiemi a luxusním designem. Kromě funkce topení podtrhují osobitý styl majitele a jsou hlavním prvkem interiéru. Renomovaní designéři jako je James di Marco či Andrea di Pietromaria, se kterými naše firma již od počátku vzniku spolupracuje, navrhují jedinečné tvary a pracují s nejrůznějšími materiály. Finální produkt tak uchvátí svojí jedinečností.

Jedinečnost designových radiátorů spočívá především ve spojení funkčnosti s designem. Design topení spolu s vhodně vybraným příslušenstvím a doplňky (ventily, krytky, stylové rozety, atp.) vytvoří unikátní funkční prvek, který zapadne a dotvoří stylový vzhled místnosti. Radiátory a design k sobě bezpodmínečně patří.

Zjistěte si orientační výkon radiátoru potřebný pro ohřev místnosti.

Spočítejte si, jak výkonný radiátor potřebujete do Vaší místnosti zadáním celkového objemu nebo jednoduše zadáním šířky, délky a výšky místnosti do naší kalkulačky potřebného výkonu.Aktuální katalog s radiátory Laurens

V tištěném katalogu naleznete kompletní přehled radiátorů a příslušenství, které firma Laurens nabízí. Technická data, ceny a rozměrové varianty jsou uvedeny pouze na internetu v interaktivním webovém katalogu. Ten naleznete přímo na těchto stránkách.