O nás

Za dekádu působení na trhu jsme se právě díky Vám, našim zákazníkům, naučili vnímat všechny Vaše požadavky na nejvyšší možnou kvalitu zpracování radiátorů a individuální přístup při společném řešení každé zakázky. Vaše výzvy nás neustále inspirují ke změnám ve výrobních i obchodních procesech firmy. Jsme schopni nabídnout nejen maximální kvalitu, nasazení a servis, ale také kompletní řešení celé zakázky.

Ruční povrchové úpravy, nové technologie práškových a galvanických povrchových úprav umožňují dodávat stylová otopná tělesa takřka do každého interiéru. Široká nabídka příslušenství a vysoce kvalitní koupelnové radiátory vyráběné z mosazi uzavírají náš program nadčasových retro radiátorů, který si díky stále rostoucí popularitě zasloužil vlastní oddělený katalog i značku.


Cíl a mise

Již od roku 1993, kdy byla v Belgii založena první firma Laurens jsme si stanovili hlavní cíl:

Poskytovat lidem široký výběr designových radiátorů do všech interiérů, od obyčejného vzhledu až po nejluxusnější design a zároveň poskytovat kreativní a originální řešení v oblasti vytápění.


Příběh značky "LAURENS"

Díky vlastním konstrukčním a designovým návrhům, inovativním řešením a individuálnímu přístupu se stala značka « Laurens » synonymem pro luxusní, kvalitní a pohledné radiátory nejen na evropských trzích.

Přidružení výrobci a designeři z Itálie, České republiky, Německa a Španělska vyrábí z části exkluzivně pro skupinu Laurens na základě vlastních originálních a inovativních návrhů to nejlepší, tak abychom Vám byli schopni nabídnout co nejširší výběr radiátorů. 

Distribuční a montážní sklady v belgickém Lommelu a českých Bořeticích mohou dodávat ve velice krátké době všem skupinám klientů po celé Evropě. Každý zákazník bez ohledu na jeho velikost může očekávat osobní přístup, čestné jednání a plný poradenský servis, který je ve skupině Laurens samozřejmostí.


Prodejní síť "Radiátorové studio"

Síť Radiátorových Studií s designovými radiátory je unikátní koncept, který skupina Laurens provozuje od roku 2006 prostřednictvím vlastních firem nebo přes licencované partnery v České Republice, na Slovensku, v Rakousku, Německu, Belgii a Holandsku. V České Republice provozuje firma Laurens Czech Republic spol., s.r.o. dvě vlastní Radiátorová Studia a zajištuje distribuci prostřednictvím licencovaného partnera na Slovensku.
Kreativní myšlení při hledání řešení

Laurens poskytuje zákazníkům a investorům řešení, která doplňují o požadavky architekta. Všechny naše projekty začínají s prázdným kusem papíru. Tato metoda zajišťuje, že architekti, inženýři a designéři mohou pokračovat ve tvůrčím procesu a nejsou předem omezováni pouze radiátory nabízenými v našem nebo jiném katalogu.


Záruka designu, funkčnosti a techniky

Naši konzultanti a odborníci z radiátorových studií Laurens se nesoustřeďují primárně jen na prodeji designových nebo litinových retro radiátorů. Snažíme se pro klienta nalézt optimální řešení celého systému vytápění. Doporučujeme nejlepší řešení na základě širokých a dlouholetých znalostí a zkušeností s výrobou a instalací designových radiátorů.


Speciální požadavky jsou naším standardem

Již více než 10 let dodává firma Laurens radiátory "šité" na míru zákazníkovi. Vývoj klientských řešení na dekorativní, účelné a efektivní vytápění objektů je naší doménou. Díky tradici a zkušenostem se z nestandardních požadavků stala "standardní" řešení. To znamená, že i složité problémy jsou řešitelné a i přes prvotně vyšší cenu radiátoru nemusí vždy znamenat celkově vyšší cenu projektu. Radiátorová studia Laurens dokáží rychle a flexibilně přizpůsobit stávající řešení radiátoru tak, aby bylo efektivní pro výrobu a ekonomicky i vzhledově přijatelné pro klienta nebo jeho architekta. To z nás činí atraktivního partnera v interakci s architekturou.


Inspirace z realizovaných referencí

Na našich stránkách a sociálních sítích najdete mnoho referenčních fotek z již realizovaných projektů, kterými se můžete inspirovat. Chceme, aby jste měli dobrý přehled o našem sortimentu. Nenechte se omezovat tím, co vidíte! Máte-li problém, neváhejte nás kontaktovat, budeme se těšit na další výzvu! Lidé v radiátorových studiích Laurens mají zkušenost, že čím dříve se specialista podílí na procesu návrhu, tím lepší může klient očekávat výsledek.


Neformálně a přátelsky

Laurens Radiátory jsou na trhu v Evropě již od roku 1993. Jsme skupina lidí, která se každý den snaží čestným a poctivým dialogem s našimi zákazníky vést individuální a neformální, spíše přátelská, obchodně-konzultační jednání. Nejsme dokonalí, ale snažíme se dělat naši práci jak nejlépe umíme. Ceníme si opakovaných výzev našich zákazníků, se kterými jsme již dříve spolupracovali. Velice nás těší jejich uznání a spokojenost s celkovým výsledkem dokončených projektů.

Zjistěte si orientační výkon radiátoru potřebný pro ohřev místnosti.

Spočítejte si, jak výkonný radiátor potřebujete do Vaší místnosti zadáním celkového objemu nebo jednoduše zadáním šířky, délky a výšky místnosti do naší kalkulačky potřebného výkonu.Aktuální katalog s radiátory Laurens

V tištěném katalogu naleznete kompletní přehled radiátorů a příslušenství, které firma Laurens nabízí. Technická data, ceny a rozměrové varianty jsou uvedeny pouze na internetu v interaktivním webovém katalogu. Ten naleznete přímo na těchto stránkách.Vytvořila společnost