Designový krb Born

Designové krby od Rocal jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají centrální krb, ale bojují s omezeným prostorem. Zobrazit více
Produktový list (PDF)
Poptat
Výrobce:
Kategorie:
Katalogové číslo:
X1312

Designové krby od Rocal jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají centrální krb, ale bojují s omezeným prostorem. Tyto krby, jako model Born, jsou známé svým minimalistickým designem a jednoduchými liniemi, které umožňují, aby krb harmonicky splynul se svým okolím. Navzdory jeho diskrétnosti, nádherný výhled na plápolající plameny dělá z tohoto krbu skutečný středobod místnosti.

Pro ty, kteří si přejí něco výjimečného, nabízíme také další modely, například RONDE CENTRAL, které budou v interiéru doopravdy vynikat.

Všechny naše designové krby Rocal jsou konstruovány s ohledem na stropy s výškou 2,7 metrů. Pokud máte doma vyšší stropy, nabízíme také prodloužení kouřovodu v délkách 490 mm, 990 mm nebo 1980 mm, které si můžete dokoupit.

Přineste do svého domova kousek eleganci s našimi designovými krby Rocal a užívejte si útulné večery u ohně v prostředí, které odráží váš styl a vkus.

Účinnost:
81.10 %
Nominální výkon:
12.4 kW
Regulovatelný výkon:
8,5 - 15 kW
Palivo:
dřevěné brikety
Palivo:
dřevo
Délka polena:
33 cm
Spotřeba paliva:
4.2 kg/h
Průměr kouřovodu:
180 mm
Průměr přívodu vzduchu:
100 mm
Požadovaný tah komína:
12 Pa
Emise CO ve spalinách (při 13% O2):
0.11 %
Emise NOx ve spalinách (při 13% O2):
132 mg/Nm3
Emise OGC ve spalinách (při 13% O2):
76 mg/Nm3
Prach ve spalinách (při 13% O2):
29 mg/Nm3
Certifikace:
UNE EN-13240


 

Potřebujete před výběrem osobně poradit nebo zjistit více informací?

Napiště nám a my se Vám ozveme zpět nebo si přečtěte naše tipy a odpovědi na nejčastější dotazy.

Další příslušenství

 
Pokud nemáte příliš místa nazbyt a hledáte praktický kompaktní krb k umístění do rohu, model Angle je pro vás přímo stvořený. Umožní vám maximálně využít i menší prostor a nabízí také velmi dobré hodnoty účinnosti hoření. 
Cena na vyžádání


Zjistěte si orientační výkon radiátoru potřebný pro ohřev místnosti.

Spočítejte si, jak výkonný radiátor potřebujete do Vaší místnosti zadáním celkového objemu nebo jednoduše zadáním šířky, délky a výšky místnosti do naší kalkulačky potřebného výkonu.Aktuální katalog s radiátory Laurens

V tištěném katalogu naleznete kompletní přehled radiátorů a příslušenství, které firma Laurens nabízí. Technická data, ceny a rozměrové varianty jsou uvedeny pouze na internetu v interaktivním webovém katalogu. Ten naleznete přímo na těchto stránkách.Vytvořila společnost