Žebrové radiátory

Článkové radiátory z oceli jsou dekorativní otopná tělesa určená pro vytápění místností, kde je kladen důraz na výkon a klasický elegantní design. Díky optimálnímu rozdělení přenosu tepla 50 % sáláním a 50 % konvekčně tzv. cirkulací vzduchu a veliké variabilitě rozměrů jsou populární alternativou k cenově dražším litinovým radiátorům. Jednotlivé články radiátoru Anuova jsou k sobě svařovány laserovou technologií, která zajišťuje takřka neviditelné a přesné sváry. Široká škála barev a povrchových úprav dodá radiátoru jedinečný vzhled, který sedne do každého interiéru.

Zjistěte si orientační výkon radiátoru potřebný pro ohřev místnosti.

Spočítejte si, jak výkonný radiátor potřebujete do Vaší místnosti zadáním celkového objemu nebo jednoduše zadáním šířky, délky a výšky místnosti do naší kalkulačky potřebného výkonu.Aktuální katalog s radiátory Laurens

V tištěném katalogu naleznete kompletní přehled radiátorů a příslušenství, které firma Laurens nabízí. Technická data, ceny a rozměrové varianty jsou uvedeny pouze na internetu v interaktivním webovém katalogu. Ten naleznete přímo na těchto stránkách.