Krycí rozetky Raw Brass

Použitím tohoto doplňku k ventilům bude celková instalace radiátoru propracovaná až do posledního detailu.... Zobrazit více
Kód:
AC-ROS5450
Dodací lhůta:
1-4 týdny
Hmotnost [kg]
0 kg
Cena 1 936 Kč s DPH
1 600 Kč bez DPH
   

Použitím tohoto doplňku k ventilům bude celková instalace radiátoru propracovaná až do posledního detailu.


Dopojovací krytky jsou designovým doplňkem k ventilům. Jednoduchým "nastrčením resp. převlečením" krytky na připojovací měděné trubky docílíte stejného vzhledu povrchu venkovních přívodů a ventilů. Rovněž krycí rozeta pomůže skrýt nepravidelný otvor díry ze které ústí připojovací trubka do ventilu resp. do radiátoru.


Krytky se prodávají vždy v sadě a upravují se "zaříznutím" na požadovanou délku (rozměr od zdi ke krajní hraně ventilu). Rozety i krytky se nasazují před samotnou instalací ventilů.

Kód
Cena
bez DPH
Cena
s DPH
Popis
Barva
Cena
bez DPH
Cena
s DPH
ROS54500T
1 600 Kč
1 936 Kč
Sada krytek na přívody Raw Brass, surová mosaz L=160mm
41
1 600 Kč
1 936 Kč

 

Potřebujete před výběrem radiátoru osobně poradit nebo zjistit více informací?

Napiště nám a my se Vám ozveme zpět nebo si přečtěte naše tipy a odpovědi na nejčastější dotazy.

Vhodné k ventilůmZjistěte si orientační výkon radiátoru potřebný pro ohřev místnosti.

Spočítejte si, jak výkonný radiátor potřebujete do Vaší místnosti zadáním celkového objemu nebo jednoduše zadáním šířky, délky a výšky místnosti do naší kalkulačky potřebného výkonu.Aktuální katalog s radiátory Laurens

V tištěném katalogu naleznete kompletní přehled radiátorů a příslušenství, které firma Laurens nabízí. Technická data, ceny a rozměrové varianty jsou uvedeny pouze na internetu v interaktivním webovém katalogu. Ten naleznete přímo na těchto stránkách.